Duyurular
IGK SANAT BULUŞMALARI BAŞLIYOR
14/02/2019
SEVGİLİ DOSTLAR,
Kurulduğu günden itibaren adaleti sağlamak ve hukuk düzenini korumak için var gücüyle çalışan İGK hukuk bürosu, İkinci kuşak Temsilcisi Işın Karahan Yıldırım’ın “hukuk ve sanatı” buluşturma fikrini hayata geçirerek  40. Yılını kapılarını yetenekli genç sanatçılara açıyor.
Çalışma ortamını , sanat galerisi olarak yeniden düzenleyen IGK hukuk Bürosu “Duruşma arası, sanat molası” çağrısıyla IGK Sanat Buluşmalarını başlatıyor. Bu etkinlik çerçevesinde sanat eğitimi almış, henüz kişisel sergisinin açmamış yetenekli ve üretken gençlere, eserlerini herhangi bir bedel ödemeden sergileme fırsatı tanınacak.
Her buluşması, farklı bir genci, sanatseverler ve sanat destekçileriyle bir araya getirme anlamına gelen IGK Sanat buluşmaları, 13 Nisan’da ressam ışıl Güney’in sergisiyle başlıyor. “ Yaşamdan Hikayeler” sergisinde yer alan ruhların renklerle dansını çağrıştıran resimler, hukuk mücadelesiyle yorulan ruhlarımıza iyi gelecek. İlk sergimizin gerçekleşmesini sağlayarak  bu oluşuma destek veren Işıl Güney’e, IGK Hukuk Ailesi olarak teşekkür ediyoruz
Bu kez adalet aramak için değil, resimlerin anlatacağı öykülere ev sahipliği yapmanın ve sanatın sizlere ulaşmasında aracı olabilmenin mutluluğunu paylaşmak  üzere davetlisiniz.
Toplumun yaşam damarı olarak nitelendirilen sanat ile hukuk arasındaki özel etkileşimi sergilemek  ve paylaşmak üzere çıktığımız yolun herkes için keyifli olmasını diliyoruz.
 
Sanat Hepimize İyi Gelecek…
1 / 6