Kurumsal

IGK Hukuk Bürosu, temelleri 1977 yılına dayanan köklü bir hukuk bürosudur. Kurucumuz ve halen büromuzun danışmanı olan, emekli Cumhuriyet Başsavcısı ve Devlet Eski Bakanı Ahmet Karahan’ ın engin deneyimi ile kendini çağın gerektirdiği şekilde sürekli yenilemektedir. IGK’ nın temel ilkesi, dinamik kadrosu ile tüm müvekkillerinin ticari veya şahsi hak ve menfaatlerini, kendi öncelikleri doğrultusunda en iyi şekilde gerek müzakere ve danışmanlık yolu ile gerekse nihai olarak dava yolu ile ilgili üçüncü şahıslara karşı ilişkilerinin devamında ve mevcut sorunlarının çözümünde destek olmaya çalışmaktır. 

Müvekkillerimize bu hizmetin verilmesinde devamlılık, bağlılık, gizlilik, ve müvekkillerimizin veya çözüm bekleyen olayların varsa kendine özgü çözüm yolunun tespiti bizim için büyük önem taşımaktadır. Bu amaca ulaşmak içinde, ofisimiz takım çalışmasına büyük önem vermekte, özel uzmanlık gerektiren bir durumun varlığı halinde (finans, gayrimenkul, muhasebe-vergi, çevre, enerji) bu alanlarda uzman danışmanların gerekirse çözüm ortaklığı şeklinde desteğini almaktadır.

Müvekkillerimize sunduğumuz hizmetlerimizin desteği ile hedefledikleri amaçlarına ulaşabileceklerinin bilinci ile en iyi hukuki desteği almalarını sağlamak amacı ile sorumlu ortaklarla birlikte,  bizimle çalışan avukatlarımızın ve çözüm ortaklarımızın da seçkin, çalışkan, dürüst, en iyisi olmak gayreti içinde olmalarına özen göstermekteyiz.

 

1 / 6